Välkommen till oss!

Kom förbi kontoret på Vasagatan 17 i Stockholm, så lovar vi att bjuda på kaffe så länge du hör av dig innan. Kontaktuppgifter hittar du nedan.

SearchIntent AB
Vasagatan 17
111 20 Stockholm

hej@searchintent.se

Eller kontakta någon av våra konsulter här under.

Michaela Strauss

Tel: 070 - 998 54 98
Epost: michaela@searchintent.se

Projektledare

Felix Franzén

Tel: 070 - 734 79 47
Epost: felix@searchintent.se

SEO-specialist

Joel Smedlof

Tel: 070 - 428 44 33
Epost: joel@searchintent.se

SEM-specialist

Johan Åström

Tel: 072 - 501 05 15
Epost: johan@searchintent.se

SEM-specialist

Lukas Jakobsson

Tel: 072 - 566 86 85
Epost: lukas@searchintent.se

SEM-specialist

Isabel Holm

Tel: 073 - 762 90 02
Epost: isabel@searchintent.se

SEO-specialist

Gustav Palm

Tel: 070 - 232 38 21
Epost: gustav@searchintent.se

SEO-specialist

Max Hänni

Tel: 070 - 561 56 82
Epost: max@searchintent.se

Head of SEM

Mikael Sundby

Tel: -
Epost: mikael@searchintent.se

SEO-specialist

Hugo Palm

Tel: 070 - 935 14 08
Epost: hugo@searchintent.se

Head of SEO